Про нас
Про нас

Ми – четверо ентузіастів, яких у 2017 році в Івано-Франківську об'єднало бажання та ідея  свідомого споживання та зменшення відходів. Ми та наші родини  докладаємо зусиль, щоб  свідомо споживати продукти та товари, а також зменшувати наслідки цього споживання для навколишнього середовища – користуємося товарами тривалого вжитку, здаємо упаковку на переробку, мінімізуємо використання одноразового пластику, ходимо за покупками з властими багаторазовими торбинками, популяризуємо цю тему та заохочуємо інших.

 

Нам завжди не вистачало одного місця, де можна було б придбати товари та речі для свідомого споживання широкого асортименту. Тому ми заснували geoist.com.ua

 

Geoist – це антонім егоїста, спільнота однодумців, які усвідомлюють наслідки своєї життєдіяльності для землі в цілому, для себе, своєї родини, нащадків. Це люди, які прагнуть зменшувати свій еко-слід та споживати свідомо.

 

Geoist - це широкий вибір товарів:

- товари ручної роботи,

- тривалого споживання,

- товари-замінники одноразового пластику,

- натуральні,

- товари кругової економіки.

 

Ми:

- пропонуємо Вам безпечні та якісні товари, якими користуємося самі та якими користуються наші родини,

- пропонуємо товари з мінімум упаковки та використовуємо мінімум пакування  для відправки вам замовлень,

- все пакування піддається переробці,

- приймаємо упаковку назад на переробку  та утилізацію (на разі діє для м.Івано-Франківськ).

 

Ми прагнемо,  щоб люди мали доступ до  широкого асортименту безпечних товарів тривалого споживання  в одному місці та чинили менший негативний вплив на навколишнє середовище, залишаючи своїм нащадкам кращий світ.